بازارچه آنلاین چیست

بازارچه آنلاین چیست

سیستمی برای مدیریت جامع فروش محصول و کالا

تیم ما از سال 1396 شروع به ساخت و طراحی فروشگاه های اینترنتی متعدد کرده و اکنون به این نتیجه رسیده است که برای پایین آوردن هزینه های ساخت و نگه داری فروشگاه های اینترنتی برای صاحبان صنف های مختلف اقدام به تولید یک سیستم یکپارچه و ساده فروشگاه اینترنتی بکند.

ایده ساخت این فروشگاه سال 1398 در ذهن برنامه نویسان ما رقم خورد، اکنون سیستم روز به روز در حال بزرگ تر شدن و اضافه کردن امکانات مختلف است.

ثبت نام
.

بهروری بالا، سود دهی 100 درصد

به شما کمک میکنیم به راحتی محصولات خودتان را در سراسر کشور به نمایش گذاشته و فروش خود را بالا ببرید

صاحبان فروشگاه ها و تولیدی های مختلف، چند سالی هست که به این نتیجه رسیده اند دنیای دیجیتال راه آسان تری برای عرضه محصولتشان می باشد. با این هزینه های ساخت یک فروشگاه اینترنتی و نگه داری آن و پیچیده گی های خاص باعث شده اغلب پیگیر ورود به دنیای دیجیتال نشوند.

در این جا ما برایتان امکانی مهیا که علاوه فروش محصولتان، برای فروشگاه خود نیز تبلیغ بکنید و حتی اجاس خود را مدیریت و بزودی امکانات یک سیستم انبارداری و حسابداری را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، ما صفحه محصولات شما را در هزاران صفحه، شبکه اجتماعی و بنگاه های تبلیغاتی به اشتراک میگذاریم تا خیال شما از بابت تبلیغات آسوده شود.

چرا ما را انتخاب کنید

دلایل خوبی برای این انتخاب شما داریم

هزینه تهیه یک فروشگاه اینترنتی بالاست، به علاوه نگه داری و بهینه سازی سئو ی آن نیز هزینه بردار است، بدون نیاز به این هزینه های شما محصول خود را برای فروش اینترنتی قرار میدید.

برای تبلیغات نیاز به هزینه نیست، چون ما اینکار را برای شما انجام میدهیم.

سایت هایی مانند دی جی کالا و ایسام، بابت فروش هر جنس بالای 20 درصد را از شما دریافت میکنند، اما ما فقط 5 درصد از فروش جنس را به عنوان کارمزد سایت و تبلیغات برمیداریم و تسویه ها آخر شب انجام میشود.

ما برای شما سیستم انبارداری و حسابداری را مهیا میکنیم تا اینترنتی موجودی انبارها و حساب های خود را چک کنید.