درباره ما
سیستمی برای مدیریت جامع فروش محصول و کالا تیم ما از سال 1396 شروع به ساخت و طراحی فروشگاه های اینترنتی متعدد کرده و اکنون به این نتیجه رسیده است که برای پایین آوردن هزینه های ساخت و نگه داری فروشگاه های اینترنتی برای صاحبان صنف های مختلف اقدام به تولید یک سیستم یکپارچه و ساده فروشگاه اینترنتی بکند.
زیب لاین
۳۵۰
فروشندگان ما
۸۰ ۰۰۰
نمایندگی های ما
۵ ۰۰۰
طرفاداران ما

درباره creatopo

فروشگاه اینترنتی زیب لاین، مجموعه ی کاملی از بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان را فراهم آورده تا نیاز یکایک شما برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی را برآورده نماید. این مجموعه، شامل انواع لوازم آرایشی برای آرایش صورت (کرم پودر، پنکک، کانسیلر ...)، آرایش چشم (سایه چشم ، ریمل، مداد و خط چشم)، آرایش ابرو (ریمل ابرو، سایه ابرو، مداد ابرو...(، آرایش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرایش بدن (حنای طراحی، برچسب تاتو)، آرایش ناخن (لاک ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانیکور پدیکور، دستگاه UV و....) و ابزار آرایش شامل: براش آرایشی، آینه، پد آرایشی، فرمژه، مژه مصنوعی، قیچی، تیغ ابرو، موچین و ... می باشد.


تیم ما از سال 1396 شروع به ساخت و طراحی فروشگاه های اینترنتی متعدد کرده و اکنون به این نتیجه رسیده است که برای پایین آوردن هزینه های ساخت و نگه داری فروشگاه های اینترنتی برای صاحبان صنف های مختلف اقدام به تولید یک سیستم یکپارچه و ساده فروشگاه اینترنتی بکند. ایده ساخت این فروشگاه سال 1398 در ذهن برنامه نویسان ما رقم خورد، اکنون سیستم روز به روز در حال بزرگ تر شدن و اضافه کردن امکانات مختلف است.

بازارچه آنلاین